تبلیغات
انرژی ، ایمنی و محیط زیست - مطالب فروردین 1395
 
مطالعات علمی و طراحی های صنعتی ما ، برای کاهش رنجهاست

انرژی آینده

نوشته شده توسط :Saleh Ahmadi
شنبه 14 فروردین 1395-10:23 ق.ظدر این واپسین فرصت زندگی ، تمایل دارم نتیجه ی کار پژوهشی خود را بعنوان یک میراث ارزشمند ، در اختیار بشریت قرار بدهم . اطمینان دارم که گشوده شدن راه پژوهش در مسیری که در پیش گرفته ام ، در آینده هنوز آثار ارزشمند تری توسط دیگر پژوهشگران خلق خواهد شد .  

کارهای پژوهشی در سراسر جهان لحظه ای متوقف نمیشود و نتایج آنها به روشهای گوناگون در اختیار صنایع ، بازار و نهایتاً در خدمت نوع بشر قرار میگیرند . اما چه بسا تکنولوژی هائی که توسط صاحبان صنعت و سرمایه ، بر علیه زندگانی بشر و سایر باشندگان روی زمین بکار گرفته شدند و این خطر هم وجود دارد که از فناوری من سوء استفاده شود . فناوری مورد بحث من ، یک نوع منبع انرژی جدید نه تنها صلح آمیز بلکه صلح آفرین است . برای اعطای حق استفاده از فناوری حاصل از پژوهشهای خودم ، شرایط نسبتاً سنگینی را در نظر گرفتم .

شرح مختصر :

هر سیستم متعادل و بی تفاوتی میتواند همزمان شامل دو وضعیت متضاد باشد که برآیند یا مجموع ایندو اثر ، منجر به متعادل ماندن آن میشود .

کاری که طی محاسبات ، طراحی ها و نمونه سازی های متعدد ، انجام دادم ، جدا سازی این دو وضعیت متناقض بوده و امکان حذف یکی از دو وضعیت نیز تست و اثبات گردید .

این تکنولوژی میتواند انرژی آینده ی جهان را فارغ از شرایط مکانی ، بدون آلاینده و بسیار ارزان تأمین نماید .

 

صالح – احمدی

 

نظرات() 
درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox