تبلیغات
انرژی ، ایمنی و محیط زیست - مطالب شهریور 1395
 
مطالعات علمی و طراحی های صنعتی ما ، برای کاهش رنجهاست

معرفی منبع انرژی

نوشته شده توسط :Saleh Ahmadi
پنجشنبه 4 شهریور 1395-08:46 ب.ظ
معرفی منبع انرژی

سالهاست که کوششهای خستگی ناپذیر همکاران این دفتر به ثمر رسیده و منبع انرژی جدیدی کشف شد . این افتخار برای ما کافی است که پیام آور شادی ، نشاط ، سلامت ، رفاه ، آرامش و صلح برای همه جهانیان اعم از نوع بشر و سایر موجودات زنده باشیم . منبع انرژی جدید این امکان را میدهد که بدون مصرف سوخت در هر مکانی به انرژی پاک ، فراوان و ارزان دسترسی داشته باشیم .

علت تأخیر زیاد در معرفی صریح این کشف این است که بعلت بزرگ بودن این اثر ، حتماً باور آن هم مشکل خواهد بود . اما با این حال به این نتیجه رسیده ایم که نمیتوان تا ابد این کشف را کتمان کرد . این فقط یک ادعای بدون عمل نیست ، زیرا که این کشف مراحل آزمایشگاهی و محاسباتی را پشت سر گذاشته و هم اکنون یکی از نتایج آن تحت عنوان اختراع ، قابل ثبت شدن است . علت اینکه تا کنون نسبت به ثبت این اثر اقدامی نشده این است که بعلت مهم و تکان دهنده بودن طرح ، قادر به حفاظت از آن نیستیم . بنابراین تمایل داریم که یک شرکت فعال در زمینه ی انرژی در ثبت نخستین اثر اختراعی این کشف ، با اعضای این دفتر سهیم شود .

قصد تحمیل هزینه سنگینی به شرکت متقاضی سهیم شدن در اختراع را نداریم ، بلکه هدف ، استفاده از توان حقوقی شرکت فعال در حفاظت بین المللی از اختراع است . دفتر ما یک واحد غیر رسمی و فاقد توان حقوقی است و بنابراین نمیتواند مدافع و حافظ مناسبی برای چنین اختراع تکان دهنده و تغییر دهنده ی معادلات جهانی باشد . حتماً هر شرکت واجد شرایطی که متقاضی سهیم شدن در اختراع شود و توافق های لازم بطور رسمی بعمل بیاید ، از سود قابل ملاحظه ای در قبال هزینه هائی که میکند برخوردار خواهد شد .

از جمله مهمترین شرایط برای صلاحیت شرکت متقاضی سهیم شدن ، خصوصی بودن شرکت و نیز داشتن توان کافی برای احداث کارخانجات تولید نیروگاه بر پایه اختراع است .

نام اختراع « مبدل انرژی مکانیکی بر پایه قوانین نیوتن » است .

کاربرد طرح در نیروی محرکه مکانیکی نیروگاه ها و هر مورد دیگری که انرژی مکانیکی مورد نیاز باشد ، است .

شاید سکوت ما نوعی خیانت به جامعه ی بشری تلقی شود و بهمین دلیل با درجات بالائی از اطمینان ، سکوت خود را شکسته ایم . نیروگاهی که نصف قیمت سایر نیروگاه های متداول بخاری و سیکل ترکیبی ، نصب میشود و بعلاوه هیچ مصرف سوختی هم ندارد و هیچ آلاینده ای هم تولید نمیکند ، قطعاً یک نعمت بزرگ است . جهان امروز با داشتن چنین صنعتی از انواع آلودگی نجات می یابد و از رهگذر ارزان تمام شدن انرژی ، ترلیاردها سود میبرد .

دفتر فنی مهندس احمدی

صالح – احمدی

شماره همراه : 09119125562

آدرس ایمیل :

Peemsahmadi[at]yahoo[dot]com

 


نظرات() 
درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox