تبلیغات
انرژی ، ایمنی و محیط زیست - مطالب شهریور 1397
 
مطالعات علمی و طراحی های صنعتی ما ، برای کاهش رنجهاست

نیاز به شریک صاحب صنعت نیروگاهی

نوشته شده توسط :Saleh Ahmadi
پنجشنبه 22 شهریور 1397-08:02 ب.ظ

سالیانی میگذرد که ضمن کارهای روزمره مرتبط با زندگی ، در خصوص تولید انرژی از طریق جاذبه زمین ، با دقت و وسواس تمام کار میکنم .

علت این همه دقت این است که نمیخواهم حتی یک کلمه بیش از واقعیت را بیان کنم . تمامی ادعاهای من با آزمایشهائی پشتیبانی میشوند که وجود دارند و همواره قابل تکرار هستند .

چه اشکالی دارد که یک فرد که عضو هیأت علمی دانشگاه نیست ، یک کشف علمی داشته باشد ؟ مگر نه اینکه باور داریم که هنوز پدیده ها و قوانینی از هستی وجود دارند که کشف نشده اند ؟ کار من هم میتواند یکی از آن کشف نشده ها باشد ، مگر نه ؟

حال شاید کسانی باشند که بگویند ؛ چند سالی که نوشته های شما را خوانده ایم ولی هیچ اثر صنعتی و عملی فراگیری را ندیدیم . این عده از مخاطبان حق دارند ولیکن تولید یک محصول فقط و فقط با دانش فنی تنها ، میسر نیست . من یک قانون فیزیکی که با قوانین فیزیک کلاسیک همخوانی دارد را کشف کردم و یک دانش فنی برای ساخت نیروگاه بدون سوخت در اختیار دارم . برای تولید یک محصول ، علاوه بر دانش فنی ، به زمین ، سرمایه ، نیروی کار و چندی از عوامل بازار هم نیاز است که من فاقد اینهمه هستم و بقول گفتنی ها ؛ یک دست صدا ندارد .

از مسئولان و دولتمردانی گله مند هستم که نمیخواهند ایران امپراطور انرژی جهان باشد .

شماره همراه : 09119125562

 

نظرات() 
درباره وبلاگ:آرشیو:


آخرین پستها:


پیوندها:


پیوندهای روزانه:


نویسندگان:


آمار وبلاگ:The Theme Being Used Is MihanBlog Created By ThemeBox